Strona: Materiały "Legia Akademicka" / Biuro ds. Legii Akademickiej

Materiały "Legia Akademicka"

2020-05-13

Szanowni Państwa,

w załączeniu zostały zamieszczone materiały do przestudiowania celem zaliczenia części teoretycznej. W dniu jutrzejszym zostaną do Państwa wysłane pytania egzaminacyjne na zaliczenie części teoretycznej szkolenia "Legia Akademicka". Odpowiedzi na pytania wraz z podaniem imienia i nazwiska, numeru albumu oraz nazwy uczelni w formie załącznika proszę przesłać na e-mail biura do dnia 17 maja do godziny 24.00. Natomiast w piątek (15.05.) na stronie Legii Akademickiej zostanie umieszczony wniosek do pobrania i  odręcznego wypełnienia, a następnie zeskanowania i przesłania na adres e-mail biura ds. "Legia Akademicka" również do dnia 17 maja do godziny 24.00.