Strona: Wniosek o przystąpienie do części praktycznej III edycji LA - wydłużony termin / Biuro ds. Legii Akademickiej

Wniosek o przystąpienie do części praktycznej III edycji LA - wydłużony termin

2020-05-15

w załączeniu przesyłam wniosek o przystąpienie do części praktycznej III edycji programu "Legia Akademicka" 2020. Proszę o ich pobranie, uzupełnienie i przesłanie skanem na adres e-mail biura. Dodatkowo mają Państwo możliwość odręcznego wpisania wybranego przez siebie miejsca odbycia części praktycznej. Poniżej przesyłam również terminy odbycia szkolenia:

I turnus szkolenia: 27 czerwca - 09 sieprnia

II turnus szkolenia: 16 sierpnia - 27 września.

Termin do składania wniosków został wydłużony do 31 maja 2020 r.