Strona: V edycja programu Legii Akademickiej - wydłużony termin / Biuro ds. Legii Akademickiej

V edycja programu Legii Akademickiej - wydłużony termin

2022-01-27

w związku z rozpoczęciem kolejnej V edycji programu "Legia Akademicka", uprzejmie informuję, że biuro rozpoczęło przyjmowanie wniosków  o przystąpienie do części teoretycznej w roku akademickim 2021/2022. Dodatkowo został wprowadzony III moduł – oficera, do którego będzie mógł przystąpić każdy kto ukończył w poprzednich edycjach oba moduły, tj, szeregowy i podoficerski i nadal posiada status studenta.

W związku z dużym zainteresowaniem studentów przystąpieniem do programu Legia Akademicka w module podstawowym i podoficerskim przedłużamy termin naboru wniosków do dnia 15.02.2022 r.

Skan uzupełnionego wniosku należy składać drogą e-mail : m.nowak@prz.edu.pl do dnia 15 lutego 2022 r.

Osoby zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy nie posiadają orzeczonej kategorii zdrowia są zobowiązani przed przystąpieniem do  części praktycznej programu Legii Akademickiej zgłosić się do najbliższej macierzystej Wojewódzkiej Komendy Uzupełnień w celu ustalenia zdolności do służby wojskowej.

mgr  Magdalena Nowak

tel. ppłk  rez.  Barć 787 775 029