Strona: Uroczysta Promocja Szkolenia Wojskowego studentów w ramach programu Legia Akadmicka w roku akademickim 2018/2019 / Biuro ds. Legii Akademickiej

2019-03-18

w związku z rozpoczęciem kolejnej edycji programu ochotniczego szkolenia studentów w ramach programu Legia Akademicka, Ministerstwo Obrony Narodowej rozpoczęło kampanię informacyjną na jego temat. Bardzo istotnym elementem tej kampanii są wizyty przedstawicieli resortu obrony narodowej w uczelniach mające na celu informowanie studentów o przebiegu programu oraz profitach związanych z jego ukończeniem.

W związku z powyższym zapraszam serdecznie na spotkanie w dniu 26 marca 2019 r. w budynku V Politechniki Rzeszowskiej, sala V1 o godzinie 10.00