Strona: Informacja od 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej / Biuro ds. Legii Akademickiej

Informacja od 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej

2021-06-10

Reprezentuję 3 Podkarpacką Brygadę Obrony Terytorialnej jako koordynator akcji promocyjnej "Wakacje z WOT" na terenie miasta Rzeszowa

Akcja ma na celu zachęcenie młodych ludzi do wstępowania w szeregi Wojsk Obrony Terytorialnej, a w szczególności do Naszej Podkarpackiej Brygady.

Zapraszam do zapoznania się z przesłanymi materiałami promocyjnymi których wersje elektroniczne zamieściłem w załączniku niniejszej widomości.

Z swojej strony chciałbym prosić o umieszczenie wybranych przez Państwa elementów promocyjnych na szkolnej stronie internetowej oraz szkolnych socjal mediach. Jak również zamieszczenie drukowanych materiałów w miejscach łatwo dostępnych dla młodzieży.

Jako koordynator projektu służę pomocą w dostarczeniu materiałów drukowanych (plakaty, ulotki ) Dodatkowo w szerszej perspektywie jestem do dyspozycji w czasie promocji naszej formacji w sposób najbardziej wygodny dla młodzieży. Mogę zorganizować spotkania osobiste z zainteresowaną młodzieżą z wykorzystaniem sprzętu wojskowego, aby zachęcić ich do zapoznania się z nasza ofertą i do wstępnie w nasze szeregi.

Z góry dziękuję za współpracę i pomoc w projekcie

Zawsze gotowy Zawsze blisko

kapral Wojciech Dudziak