Strona: INFORMACJA O PIERWSZYM TERMINIE, CZASIE I MIEJSCU PROWADZENIA ZAJĘĆ DLA STUDENTÓW LEGII AKADEMICKIEJ / Biuro ds. Legii Akademickiej

2019-03-06

uprzejmie informuję, że pierwsze zajęcia organizacyjne dla studentów, którzy złożyli wnioski o powołanie do odbycia przeszkolenia wojskowego - część teoretyczna - edukacji wojskowej studentów w ramach Legii Akademickiej odbędą się w dniu 12 marca 2019 r. (wtorek) w budynku V w sali V2 o godzinie 16.00, z wyjątkiem studentów Wyższej Szkoły Prawa i Administracji, dla których zajęcia organizacyjne odbędą się w Kampusie w dniu 18 marca 2019r. (poniedziałek) w sali 23A i 23B o godzinie 16.00.