Strona: III edycja programu "Legia Akademicka" - nabór / Biuro ds. Legii Akademickiej

III edycja programu "Legia Akademicka" - nabór

2019-09-25

w związku z planowaną kolejną edycją programu "Legia Akademicka", która rozpocznie się już z początkiem przyszłego roku, uprzejmie informuję, że w dniu 18 października 2019 r. o godzinie 10.00 w sali S-1 (budynek Zarządzanie) odbędzie się spotkanie informacyjne przedstawicieli MON ze studentami uczelni publicznych, jak i niepublicznych. Jednocześnie informuję, że od 18 października biuro ds. "Legia Akademicka" rozpocznie przyjmowanie wniosków o przystąpienie do części teoretycznej w roku akademickim 2019/2020. Wniosek, który został załączony, będzie można składać osobiście   w biurze "Legii Akademickiej" lub drogą e-mail.

Serdecznie zapraszamy.