Szkolenie z cyberbezpieczeństwa

05-06-2020 r.
, red. Magdalena Nowak

Szanowni Państwo,

w związku z realizacją III edycji programu "Legia Akademicka" każdy student, który przystąpił do naszego programu ma możliwość odbycia wykonania testu kwalifikacyjnego, uprawniającego do udziału w dodatkowym szkoleniu specjalistycznym z zakresu cyberbezpieczeństwa (modułcyber).

Niezbędnym warunkiem do wzięcia udziału w module cyber, oprócz wykonania ww. testu jest zaliczenie modułu podoficerskiego w ramach części praktycznej szkolenia.

Chętni do wzięcia udziału w szkoleniu specjalistycznym muszą rozwiązać test najpóźniej do dnia 26 czerwca br. Test jest dostępny na platformie, którą już wcześniej każdemu z osobna przesyłam drogą e-mail pod adresem www.la.elearning.wp.mil.pl

Jednocześnie informuję, iż studenci zakwalifikowani do modułu cyber zostaną skierowani na część praktyczną szkolenia (tj. moduł podstawowy i moduł podoficerski) do 6. Brygady Powietrznodesantowej w Krakowie w dniach 8 sierpnia-19 września 2020 r. Szkolenie specjalistyczne (moduł cyber) realizowane będzie natomiast w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu w terminie 21-25 września br.

Wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zapraszam.

mgr Magdalena Nowak
Sekretariat "Legii Akademickiej"