Program Praktyk "Letnia Akademia MSWiA"

07-06-2018 r.
, red. Magdalena Nowak

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji organizuje pierwszą edycję wyjątkowych praktyk dla studentów uczelni wyższych pod nazwą "Letnia Akademia MSWiA". Przedmiotowy program przygotowany został z myślą o osobach, które chą zdobyć doświadczenie w polskiej administracji.

Celem "Letniej Akademii MSWiA" jest umożliwienie studentom zdobycia doświadczenia zawodowego i praktycznych umiejętności, zapoznanie się z funkcjonowaniem administracji rządowej ze szczególnym uwzględnieniem specifiki Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

W czasie trwania programu studenci otrzymają możliwość wyboru jednego z czterech bloków tematycznych w ramach, których realizowane będą praktyki.

Studenci zakwalifikowani do udziału w programie otrzymają z tytułu uczestnictwa w "Letniej Akademi MSWiA" stypendium.

Wszelkiej informacje znajdą Państwo na stronie:

Powrót do listy aktualności